Liqeni i thate, Apartamnet ne shitje

 • 98.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik,

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0689026078

Description

NE zonen e Liqenit te thate shes apartamnet 1+1 me siperfaqe te brendeshme 67.5m katror, i mobiluar dhe i hipotekuar

 

Ka mundesine e nje garazhdi me cmim +15.000 euro

tel 0689026078

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Habita Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania