Vendodhja: Liqeni i Thate – rruga Hamdi Sina

Apartament i ri në shitje 2+1 me 2 tualete + ballkon

Me akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe
dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit.

 • Sip: 109.6m2
 • Kati 2-te (kati pare i banimit)
 • Pallat i ri – me ashensor
 • Kubature e rregullt
 • Orientimi Jug – Lindje

Organizimi i brendshem eshte fantastik, me rregull dhe hapesira totalisht te shfrytezueshme, duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës.

 • Korridor
 • Salloni Ndenjes
 • Ambjenti Gatimit
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • 1 ballkon

Cmimi apartamentit: 112.000 Euro

Posti parkimi: 23m2 ne katin 0 (mbi toke)
Cmimi parkimit: 13.000 Euro

Cel. : 0688088778 vetem per individe te interesuar. Agjensite nuk jane te mirepritura te telefonojne.