KOMUNA E PARISIT!! Ne shitje apartament 2+1

 • 114.500€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

KOMUNA E PARISIT!! Ne shitje apartament 2+1

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 114.500€

Details

 • Price: 114.500€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri 10-katësh.
Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Disponon sipërfaqe totale 103 m2 prej së cilës 94 m2 është sipërfaqja e brendshme.
Orientimi i apartamentit bën të mundur ndriçimin e tij gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon çertifikatë pronësie.
Zona është një ndër më të preferuarat në Tiranë dhe lehtësisht e aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi: 114,500 €

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania