Komuna e Parisit jepet me qira apartament 90m2

 • 350€
, Komuna e Parisit
qera

Komuna e Parisit jepet me qira apartament 90m2

, Komuna e Parisit
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Komuna e Parisit jepet me qira apartament 90m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe nga ballkoni te ofrohet nje pamje spektakolare e Tiranes.

Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

Orientimi Jug-lindje . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate