Kompleksi rezidencial Alba! Shitet super apartament 2+1+2

 • 121.000€
, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Kompleksi rezidencial Alba! Shitet super apartament 2+1+2

, Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 121.000€

Details

 • Price: 121.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament në një zonë mjaft të mire dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “Alba” tek rruga Ndre Mjeda.
Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 të një pallati të ri e sipërfaqe totale 109.8 m2.
Ka organizim të brendshëm shumë të mire, ku përfshihet salloni I ndenjes së bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një ballkon i madh. Aparatmenti është i perfunduar , mundesi parkimi, me hipoteke.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania