Kompleksi Panorama Tirane, apartament me cmim okazion!

 • 79.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Panorama, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Kompleksi Panorama Tirane, apartament me cmim okazion!

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Panorama, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: +355 67 40 28 101

Description

Në katin e 13-të, por jo të fundit të një pallati të ri me ashensor, shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 79 m² te kompleksi Panorama Tirane
Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe një tualet.
Në një zonë rezidenciale, ku cmimet e shitjes së shtëpive janë 1200 Euro/m², apartamenti ka një cmim okazion për 1000 Euro/m².
Posedon certifikatë të rregullt pronësie.
Zona ka një zhvillim të jashtëzakonshëm dhe është kryesisht me biznese prestigjioze.
Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.

 • Address Rruga Panorama, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Homeland
 • Homeland