Komercial Dhe Biznes Per Shitje, Ish Blloku

  • 320.000€
, Blloku

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 103 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Biznesi eshte i pozicionuar ne zonen e Ish Bllokut dhe eshte i organizuar ne nje siperfaqe 103 m2.

Prona eshte e investuar dhe funksionon si pasticeri dhe furre buke me nje klientele te ngritur.

Eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per ushtrimin e ketij aktiviteti.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Blloku
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj