Apartament me Klering 2+1+A+Blk

 • 127.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajes, SQUARE 21, Tirana
shitje

Apartament me Klering 2+1+A+Blk

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajes, SQUARE 21, Tirana
 • 127.000€

Details

 • Price: 127.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Zona/Rruga : Rruga e Kavajës, SQUARE 21

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes “SQUARE 21”
prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i orientuar nga juglindja.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines,
2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Siperfaqja totale e tij eshte 121 m2.
Disponon Izolim akustik, hidroizolimi dhe termoizolim, fasade e ventiluar etj.
Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,gjenden 4 apartamente per secilin kat.
Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi.

Cmimi: 127.000 Euro

Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502

 • Address Rruga Kavajes, Square 21
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania