JPET APARTAMENT ME QERA NE PETRELE 2+1+2, 100 M2.

  • 400€
,

Details

  • Price: 400€
  • Size: 100 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 03550684044520

Description

JEPET me qera keti i dyte i nje vile ne PETREL QENDER, i perbere nga dy dhoma gjumi, nje salle e madhe plus guzhine dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar bukur…Ka nje pamje panoramike fantastike dhe nje oaz qetesie te mbrekullushem.
NJE MREKULLI PËR TË BANUAR.
JEPET ME QERA VETEM PER 400 €/MUAJ.

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare