JEPET ZYRE ME QIRA TE BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE

 • 1.700€
, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ZYRE ME QIRA TE BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE

, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 118 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Zona ku ndodhet zyra ështe zona më elitare e Tiranës, afër me institucionet kryesore shtetërore, disa ambasada dhe buzë bulevardit kryesor.

Zyra ndodhet në një qendër eskluzive biznesi, ku ndodhen selitë kryesore të disa bankave të nivelit të dytë, firmave tregtare dhe zyrave avokatore nga më të njohurat. Ka sistem sigurie me kamera dhe roje private 24 orë, portier, gjenerator, ashensore dhe administrim shumë të mirë.

Zyra me qira, me siperfaqe 118 m2, ndodhet në katin e peste. Ka pamje shumë të mirë dhe me punime cilësore. Përbëhet nga tre ambiente për zyra, nje ambient guzhine dhe 1 tualet. Ka të instaluar sistem kondicionimi për ftohje dhe ngrohje, dritaret janë cilësore dhe të pajisura me grila.

Cmimi është bruto.

Kontakt:  +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacione rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente-biznesi/me-qira/bulevardi-deshmoret-e-kombit-kullat-binjake

 

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93