JEPET ZYRE ME QIRA PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ”

 • 700€
, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ZYRE ME QIRA PRANË SHESHIT “SKENDERBEJ”

, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Zyre me qira, me sipërfaqe 70 m2 neto + 50 m2 verande, kati tretë, përbëhet nga një ambjent pritjeje dhe dy ambjente për zyra, i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme tregtare dhe biznesi.

Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shumë të lartë, pranë sheshit kryesor të Tiranës Sheshit “Skenderbej”. Ndodhet afër me disa nga institucionet kryesore shtetërore, shoqërore dhe tregtare në një nga zona më të preferuara të Tiranës, afër Hotel “Plaza” dhe qëndres tregtare “Toptani”.

Zyra me qira  është e shtruar me parket dhe me rifinitura shumë cilësore, fasade xhami, sistem ngrohje-ftohje dhe ndricim cilësor. Zyrat ndodhen në një qender biznesi, ku ndodhen selite kryesore të disa ambasadave, firmave tregtare dhe zyrave avokatore nga më të njohurat. Ka sistem sigurie me kamera dhe roje private 24 orë, portier, gjenerator, ashensore dhe administrim shumë të mirë.

Cmimi: 700 Euro / Muaji (Bruto)

Per me shume informacion apo prona te ngjashme klikoni: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente-biznesi/me-qira/prane-sheshit-skenderbej-0

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93