JEPET ZYRE 55 M2 ME QERA TE MEDRESEJA 30.000 LEKE

 • 270€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 55 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~55M2
~KATI 1
~I PERSHTATSHEM PER ZYRE DHE AKTIVITETE TE TJERA
~MEDRESEJA
~CMIMI 30000 LEKE
~KONTAKTONI 0676722221
M300

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE