JEPET ZYRE 180 M2 ME QERA TE RRUGA FROSINA PLAKU 430 EURO

 • 430€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET ZYRE ME QERA
~Bosh
~ 3+1
~ 180M2
~ KATI 3
~ TUALET 2
~ ME KONDICIONER
~ Vile
~E Pershtatshme dhe per zyra
~ TE Rruga Forsina Plaku
~ CMIMI 430 EURO
KONTAKTONI 0676722221
G400

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE