JEPET ZYRE 112 M2 ME QERA TEK RINGU , ZOGU I ZI 800 EURO

 • 800€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 112 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE
~112 M2
~KORRIDOR I BOLLSHEM
~3 HAPESIRA TE VECANTA
~NJE SALLE E MADHE DHE DY ZYRA TE VOGLA
~2 BANJO
~2 BALLKONE
~1 DEPO
~I SHTRUAR ME PARKET
~SISTEM QENDROR KONDICIONIMI
~TEK RING CENTER
~CMIMI 800 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
X600

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE