JEPET VILE TRE KATESHE ME QERA TE RRUGA SIRI KODRA 1600 EURO

 • 1.600€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET VILE TRE KATESHE ME QERA TE RRUGA SIRI KODRA 1600 EURO

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 703 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355676722221

Description

JEPET VILE ME QERA
~ 175 M2
~ BODRUM 100 M2
~ KATI I 1 100 M2
~ KATI 2 DHE 3 164 M2 SECILI
~ 4 DHOMA GJUMI
~ 2 TUALETE
~ ME VERANDA
~ KATI 4 PAPAFINGO
~ ME HYRJE NGA RRUGA KRYESORE
~ RRUGA MUSA AGOLLI
~ TE RR.SIRI KODRA
~ PRANE ISH PUNISHTES SE PASTAVE
~ CMIMI 1600€
KONTAKTONI 0676722221
E400

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE