JEPET VILË ME QIRA E MOBILUAR TE DISPANÇERIA, TIRANË

 • 900€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera

Description

JEPET VILË ME QIRA E MOBILUAR TE DISPANÇERIA, TIRANË

Sipërfaqja:300 m²

Vendndodhja: Rruga Siri Kodra

Çmimi: 900 euro/ muaji

 

Vila organizohet në:

Katin përdhe: I organizuar në një ambient ndenje+ gatimi
Kati I parë : I organizuar nga nje korridor hyrës dhe dhomë pritje , ambient ndenje+ gatimi ,3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

 

Për më shumë detaje kontaktoni!

0688000969

 

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta