JEPET VILE ME QERA TEK ZOGU I ZI

 • 550€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
qera

JEPET VILE ME QERA TEK ZOGU I ZI

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet vile me qera kati i 2-te i nje ndertesa 3 kateshe tek Zogu i ZI .

Vila organizohet ne 2 sallone te medhenj, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi 1 tualet ,nje koridor te madh dhe ballkon.

Vila ka mundesi parkimi.  Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692099400 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate