JEPET VILE KATER KATESHE ME QERA TE RRUGA MIHAL GRAMENO

 • 1.300€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 900 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE 4 KATESHE ME QERA
~900M2
~8 AMBJENTE
~KATI POSHTE BODRUM DHE GARAZH+3 KATE 300M2+TARRACE 70M2+40M2 BALLKON+20M2 VERANDE
~E RINOVUAR SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE
~PJESERISHT E MOBILUAR (ANEKSI I KOMPLETUAR)
~CMIMI 1300 EURO I DISKUTUESHEM
~RRUGA “MIHAL GRAMENO”
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE