JEPET TOKË PËR INVESTIM NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

  • 1€
,

Details

  • Price: 1€
  • Size: 3186 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

JEPET TOKË PËR INVESTIM NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

Toka ndodhet në një zonë mjaft të mirë me infrastrukturë të rregullt,një nga zonat më të kërkuara dhe më të qeta të Vlores.

Sipërfaqe e tokës 3186 m2.

Me dokumentacion hipotekor të rregullt.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni : +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare