JEPET SUPER HOTEL TRE KATESH ME QIRA

 • 4.000€
, Autostrada
qera

JEPET SUPER HOTEL TRE KATESH ME QIRA

, Autostrada
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 306 m²
 • Rooms: 19
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet super Hotel tre katesh me Qira.Hoteli ndodhet buze autostrades Tirane-Ndroq-Plepa.
Zona ku ndodhet Hoteli eshte zone ne zhvillim,ka akses nga rruga kryesore dhe te ofron gjithe facilitetet e nevojshme.
Hoteli ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes. Ne katin e pare te Hotelit eshte Bar-Kafeja e cila eshte ne formen e nje duplexi,recepsioni dhe pese dhoma hoteli. Ne katin e dyte jane shtate dhoma hoteli,te cilat jane vene ne funksion te plote,ne katin e trete ndodhen shtate dhoma te cilat mund te perdoren per cfaredolloj biznesi. Katet e Hotelit lidhen me shkalle nga jashte dhe fare mire mund te perdoret secili kat per biznese te ndryshme.
PER INFORMACION TE DETAJUAR OSE VIZIT NE KETE PRONE KONTAKTO TANI 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…atesh-me-qira/

 • Address Autostrada
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate