Jepet super apartament me qera

 • 500€
Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet super apartament me qera

Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Property ID: 22822
 • Price: 500€
 • Property Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0697987515

Description

FOR RENT
Jepet super apartament për qira, tek Kompleksi Usluga.
Apartamenti është 2+1 me ballkon, ka sipërfaqe 80 m2, totalisht i mobiluar në mënyrë cilësore dhe luksoze.
Ndodhet në katin e 11 jo të fundit, të një pallati të ri.
Adresa Kompleksi Usluga, Qendër
Cmimi 500 Euro
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni .

 • Address Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Compare listings

Compare
Deal Investment
 • Deal Investment