JEPET RESTORANT ME QERA 157M2+24M2 AMBIENT I JASHTEM TE SHKOLLA QEMAL STAFA 2000 EURO

 • 2.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 157 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET RESTORANT ME QERA
~157 M2+24M2 AMBJENT I JASHTËM
~TOTALISHT I KOMPLETUAR (15 TAVOLINA DHE 42 KARRIGE)
~I GATSHËM PËR PUNË
~CMIMI 2000 EURO
~PRANË SHKOLLËS “QEMAL STAFA”,RRUGA E DURRËSIT
KONTAKTONI 0676722221
A800

 • Address Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE