Jepet per shitje, Ambient biznesi afer liqenit te Linzes

  • 1€
, Liqeni i Linzes

Details

  • Price: 1€
  • Size: 910 m²
  • Rooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

🔛🔝 Shitet ose jepet me qera, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë.

🏡Shitet ose jepet me qera ambienti që është i pozicionuar në zonën e Freskut në afërsi të liqenit të ”Linzës” në një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër.
Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : hotel, kompleks, shkollë, ambjente të tjera biznesi.
Disponon sipërfaqe totale prej 1601m2 ku 700m2 janë truall dhe 901m2 janë ndërtim.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim jug-lindje-perëndim.

Organizimi:
Kati i 1 disponon 9 ambjente ndarës dhe 7 tualete.
Kati i 2 disponon 9 dhoma dhe 9 tualete.
Kati i 3 është open space.
Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendshme.
Opsion ideal investimi.

Detaje të tjera
* Pjesërisht e mobiluar.
* I investuar.
* Ndërtim cilësor.
* Kubaturë e rregullt.
* Ndriçim natyral .
* Oborr.
* Poste parkimi.
•Super pamje.

Për ta vizituar na kontaktoni!

0697017107

  • Address Liqeni i Linzes
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada