JEPET PAPAFINGO ME QERA NE FRESK 150 M2.

 • 900€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet me qera Papafingo 2+1+2+verand. Papafingo ka nje siperfaqe 150m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te banimit ne nje pallat te ri me ashensor. Papafingo eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat eshte dhom cifti me xhakuz brenda, ka nje sall te madhe me nje vinotek dubleks brenda salles, ka dy tualete, plus guzhin dhe nje verand te madhe me nje pamje fantastike nga Tirana dhe mali i Dajtit. Papafingo eshte e mobiluar shum lux. Ne dispozicion te kesaj papafingoje ka edhe dy garazhe brenda vleres.
JEPET ME QERA 900 EURO NE MUAJ.
Kodi D-100

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare