JEPET ME QIRA,APARTAMENT 1+1,RRUGA E BARRIKADAVE

  • 600€
,

Details

  • Price: 600€
  • Size: 63 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira,apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave .
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 -te te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne:
– Sallon
– Kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Tualet (me dritare)
– Ballkon
– Depo e bollshme

Apartamenti ndodhet ne në një kompleks të qetë dhe te mirembajtur.Eshte 5 minuta në këmbë larg sheshit Skënderbej dhe Pazarit të Ri.
Apartamenti është i pajisur me kondicioner (Daikin) dhe çdo mobilje tjetër që i nevojitet një apartamenti modern.Dyshemeja eshte e shtruar me parket. Apartamenti disponon orientim jug-lindje duke mundesuar ndricim per gjate gjithe dites.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Billion3251

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate