JEPET ME QIRA VILË TEK RIZA CEROVA, TIRANË

 • 1.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje

Description

JEPET ME QIRA VILË TEK RIZA CEROVA, TIRANË

 

Çmimi :1000 euro /muaj (i diskutueshem)

Vendndodhja: Riza Cerova

 

Vila  është 2 katëshe dhe organizohet në:

 

Kati i parë: Hapesirë boshe e pa mobiluar ne funksion magazine

 

Kati i dytë :  I organizuar në një korridor shpërndarës në  ambientin e ndenjes+ ambientin e gatimit  veç  ,3 dhomat e gjumit dhe tualeti I përbashkët

 

 

Pozicioni i saj strategjik , i shton më shumë vlerë pasi ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila ofron një tërësi fasilitetesh për një jetesë komode.

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

+355 69 204 8884

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta