JEPET ME QIRA VILE ,PRANË SHKOLLËS FENIX, KOMUNA E PARISIT , TIRANË

 • 2.500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 380 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA VILE ,PRANË SHKOLLËS FENIX, KOMUNA E PARISIT , TIRANË

Siperfaqja: 380 m ² + 500 m ² oborri
Çmimi :2500 euro /muaj
Vendndodhja: Komuna e Parisit , pranë shkollës Fenix

Vila organizohet në:

Kati përdhe: 60 m² ambient bosh (depo)
Kati I parë : 160 m² I organizuar ne 3 dhoma dhe 2 tualete
Kati i dytë : 160 m² I organizuar ne 3 dhoma dhe 2 tualete
Vila ka 2 kate dhe secila ka hyrje më vete nga jashtë, gjithashtu ka dhe 500 m2 oborr.
Pozicioni i saj strategjik , i shton më shumë vlerë pasi ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila ofron një tërësi fasilitetesh për një jetesë komode.
Objekti është një mundësi e mirë investimi . mund te përdoret si institucion , kopësht , qendër kursesh , zyrë etj

Për më shumë detaje kontaktoni ;
069 703 2241

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta