JEPET ME QIRA VILË ,PRANË SHKOLLËS FENIX, KOMUNA E PARISIT , TIRANË

 • 1.800€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA VILË ,PRANË SHKOLLËS FENIX, KOMUNA E PARISIT , TIRANË

 

Siperfaqja: 200m ² + 300 m ² oborri

Çmimi :1800 euro /muaj

Vendndodhja: Komuna e Parisit , pranë shkollës Fenix

 

Vila organizohet në:

 

Kati I parë : I organizuar në një korridor shpërndarës në  ambientin e ndenjes+ ambientin e gatimit  ,2 dhomat e gjumit dhe tualeti I përbashkët

Kati i dytë : : I organizuar në një korridor shpërndarës në  ambientin e ndenjes+ ambientin e gatimit  ,2 dhomat e gjumit dhe tualeti I përbashkët

 

Vila është 2 katëshe  , gjithashtu ka dhe 300 m2 oborr.
Pozicioni i saj strategjik , i shton më shumë vlerë pasi ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila ofron një tërësi fasilitetesh për një jetesë komode.

Objekti është një mundësi e mirë investimi . mund te përdoret si institucion , kopësht , qendër kursesh , zyrë etj

 

Për më shumë detaje kontaktoni ;

069 703 2241

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta