JEPET ME QIRA VILË NË FRESK

  • 400€
,

Details

  • Price: 400€
  • Size: 300 m²
  • Type: Vile
  • Status: qera

Description

Jepet me qira vilë me lulishte 300 m2
Parking privat
Në vilë përfshihen 2 dhoma gjumi në katin e 2-të + tualet , kati i 3-të ka holl bashkë me kuzhinën + tualet + dhomë gjumi dhe 85 m2 ballkon, 270 M2,

Vila vjen totalisht e mobiluar

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita