JEPET ME QIRA VILË, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

  • 1.200€
,

Details

  • Price: 1.200€
  • Size: 300 m²
  • Rooms: 5
  • Type: Vile
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032241

Description

Jepet me qira vilë pranë stadiumit Dinamo. Vila është tre katëshe. Kati i parë përbehet nga holli kryesor, një dhomë, një tualet dhe kuzhinë bashkë me ambient ngrënie. Në katin e dytë ndodhen tre dhoma ndër të cilat dy kane akses ne ballkon, një tualet, gjithashtu një ballkon në pjesën ballore të vilës.Kati i tretë ka dalje në verandë.Oborri lejon parkimin e më shumë se një makine dhe porta kryesore e vilës është me sistem elektronik. Punimet jane cilësore, e gjithë struktura me sistem kapot. Çdo ambient është i pajisur me kondicioner.

☎ Na kontaktoni për një vizitë në pronë ☎ +355697032241

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta