Jepet me QIRA vilë 4 katëshe tek Pallati Brigadave

 • 1.650€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit,

Details

 • Price: 1.650€
 • Size: 230 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Vila ndodhet në një residencë private ngjitur me Pallatin e Brigadave e cila aksesohet nga Rruga Elbasanit.

Organizohet në 4 kate:

Kati (0): oborr, garazhd per 2 makina, studio,1 tualet, shkallë të brendshme.

Kati (1): sallë e madhe e ndricuar me akses në ballkon dhe ambjent gatimi i aneksuar.

Kati (2): korridor shpërndarës,2 dhoma gjumi, 1 tualet.

Kati (3): 1 dhomë gjumi matrimoniale me 1 tualet.

Vila ofrohet e mobiluar dhe është e investuar me parket druri, dritare izoluese, sistem ngrohje-ftohje për një komfort termik në cdo ambjent të saj. Qetësia dhe ajri i pastër  kesaj zonë rezidenciale do ju dhurojnë kënaqësi në cdo moment të ditës.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

📞0694370227 / 📞0694098578

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat