JEPET ME QIRA VILË 3 KATËSHE TEK KOMUNA E PARISIT

 • 1.500€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA VILË 3 KATËSHE TEK KOMUNA E PARISIT

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA VILË 3 KATËSHE TEK KOMUNA E PARISIT.

Organizohet në sallon, dhomë ngrënie dhe tualet në katin e parë,
3 dhoma, 2 tualete, kuzhinë dhe ballkon në katin e dytë,
kuzhinë, 2 dhoma, tualet dhe verandë në katin e tretë.

Ka një depo në katin -1, dhe gjithashtu ka ambient parkimi për disa makina.

Ofrohet për qira në vlerën totale prej 1500 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696050092

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate