JEPET ME QIRA VILË 3 KATE TEK FAKULTETI EKONOMIK, TIRANË

 • 2.000€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA VILË 3 KATE TEK FAKULTETI EKONOMIK, TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 565 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

JEPET ME QIRA VILË 3 KATE TEK FAKULTETI EKONOMIK, TIRANË.

Vila ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës që i mundëson të gjitha facilitetet e nevojshme.

Sipërfaqja e vilës është 465m2 ndërtim, 240m2 oborr, 100m2 garazhd dhe tarraca totalisht e shfrytëzueshme.

Organizohet në 3 kate ku:
Kati i parë është garazhd, holl + kuzhinë dhe 1 tualet.
Kati i dytë organizohet nga 1 holl, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Kati i tretë organizohet në 1 holl, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

3 nga tualetet janë të paisura me dush dhe 2 tualete janë të paisura me vaskë me hidromasazh.

Vila ka shkallë të brendshme dhe është e gjitha e shtruar me parket.

Prona ka 2 panele diellore, depozitë uji me kapacitet 5 mijë litra, stabilizator tensioni, gjenerator, kaldajë, portë elektrike bashkë me citofon si dhe kondicioner në çdo ambient.

Çmimi i qirasë së vilës është 2000 euro/ muaj, i negociueshëm.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë konaktoni në +355 69 40 83 999.

 

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate