JEPET ME QIRA: Vilë 2 Kt, kt II-të banim/ Pranë QSUT

 • 450€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA: Vilë 2 Kt, kt II-të banim/ Pranë QSUT

4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 340 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET ME QIRA: KT 2 i një Vile 2 Kt/ zona: pranë Ministrisë së Mbrojtjes
———————☆☆☆☆☆
▪︎Vila ka një sip ndërtimi prej 340 m2, Kati II- të përbëhet nga 4 ambjente , korridor i madh me hapësire të mjaftueshme në shpërndarjen e dhomave, tualet me dritare, verandë. Vila disponon oborr të gjelbëruar dhe i rrethuar me mur, vend parkimi.
▪︎Vila është e përshtshme edhe për biznes pasi ofron nje organizim shumë të mirë të hapësirave të brendshme.
▪︎Cmim qira: 500€/ I diskutueshem
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
▪︎Cel : 0672062729
 • Address Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare