JEPET ME QIRA VILË 2 KATSHE NË LAGJEN “AFRIM I RI”, FIER 45,000 LEK / Muaj

 • 365€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA VILË 2 KATSHE NË LAGJEN “AFRIM I RI”, FIER 45,000 LEK / Muaj

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 365€

Details

 • Price: 365€
 • Size: 740 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694035476

Description

Jepet me qira vilë 2 katshe në lagjen “Afrim i Ri”. Vila ndahet në 2 hyrje, 3+1 dhe 2+1, me orientim lindje. Ka 240 m² hapsirë banimi e ndare ne 2 kate + 120 m² magazinë dhe 500 m² truall. Çmimi i qerasë për vilën është 45,000 leke/muaj.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-vile-2-katshe-ne-lagjen-afrim-i-ri-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate