JEPET  ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË ZONËN E PETRELËS

, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
qera
, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania

Details

  • Type: Vile
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET  ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË ZONËN E PETRELËS

 

Çmimi: Me marrëveshje

 

Tipologjia:

-Bodrumi: 145 m²

-Kati përdhe: 225 m²

-Kati I parë : 145 m ²

Sipërfaqja: 6700 metra tokë

 

Banesa ndodhet në një zonë e cila karakterizohet nga një natyrë me klimë tipike mesdhetare dhe ka nje biodiversitet të pasur. Përgjatë lumit Erzen dhe kodrave që shtrihen pranë tij janë ngritur mjaft restorante dhe resorte  turistike. Aktiviteti kryesor I zones ështe bujqësia dhe blegtoria. Gjithashtu banorët sigurojnë perimtari nëpërmjet serave duke qenë se kushtet janë mjaft të favorshme.

Banesa është e përshtatshme për bujtinë , agroturizëm ose shtëpi pushimi.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni në numrin:

0688000969

 

  • Address Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta