JEPET ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË SAUK TË VJETËR , TIRANË

 • 1.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË SAUK TË VJETËR , TIRANË

2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696032222

Description

JEPET ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË SAUK TË VJETËR , TIRANË.

Sipërfaqja e pronës është 150 m2 secili kat.

Vila është e ndarë në dy kate dhe e organizuar në: kuzhinë + aneks, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe verandë .

Prona gjithashtu disponon vend parkimi.

Jepet me qira për 1000 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696032222

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate