JEPET ME QIRA TOKË TRUALL, FIER

  • 400€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA TOKË TRUALL, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 400€

Details

  • Price: 400€
  • Size: 290 m²
  • Type: truall
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Jepet me qira tokë truall në lagjen Bishanakë pranë ETC, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 290 m². E rrethuar me murë. Ndodhet në një zonë me prespektivë zhvillimi urban dhe ka dalje direkt në rrugë. Çmimi
400 €/muaj. Për një vizitë në pronë ose për një informacion më të detajuar na kontaktoni. Cel : +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-toke-truall-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate