Jepet me qira super vilë rruga Luan Zelko, Tiranë.

  • 1.500€
,

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 420 m²
  • Rooms: 8
  • Type: Vile
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

Jepet me qira super vilë rruga Luan Zelko, Tiranë.
Vila ka një sipërfaqe prej 420 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 140 m². Në katin e parë ka sallon, 2 dhoma, tualet; Në katin e dytë ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete; Në katin e tretë ka sallon-kuzhinë, dhome gjumi, tualet dhe verandë.
Objekti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Në pjesën e përparme ka vend parkimi dhe oborr.

Çmimi 1500 Euro/Muaj Neto.

Për më shumë informacione na kontaktoni.

+355 69 703 2244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta