JEPET ME QIRA HOTEL-BAR-RESTORANT NË PARKUN E KARAVASTASË, DIVJAKË.

 • 1.300€
, Divjakë
qera

JEPET ME QIRA HOTEL-BAR-RESTORANT NË PARKUN E KARAVASTASË, DIVJAKË.

, Divjakë
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 2700 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA HOTEL-BAR-RESTORANT NË PARKUN E KARAVASTASË, DIVJAKË.

Hoteli ndodhet në një zonë me vlera shumë të mëdha turistike dhe natyrore.
Ky fakt bën që të jetë i frekuentuar nga vizitorë të të gjitha moshave dhe përgjatë të 4-ta stinëve të vitit.

Prona është e organizuar në 8 dhoma të pajisura secila me kondicioner, tualet dhe ballkon.
Resorti ofron edhe disa ambiente relaksuese dhe argëtuese si: bar-restorant me kapacitet prej 170 personash, pub, hapësirë të jashtme të gjelbërt me pamje panoramike, dhe hapësire parkimi.

Objekti karakterizohet nga një investim cilësor në rifinitura, mobilim, si dhe sipërfaqen e jashtme.
Jepet me qira për 1300 Euro/muaj; por ofron edhe mundësinë e shitjes për 1.320.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696050092.

 • Address Divjakë
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate