JEPET ME QIRA SUPER DUBLEKS 3+1 TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT 1, TIRANË.

 • 900€
5 Selite / Kodra e Diellit, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA SUPER DUBLEKS 3+1 TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT 1, TIRANË.

5 Selite / Kodra e Diellit, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

JEPET ME QIRA SUPER DUBLEKS 3+1 TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT 1, TIRANË.

• Sipërfaqe: 130m2.

Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndrënie
• Ambient gatimi
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Oborr

Detaje të tjera:
• I investuar dhe mobiluar
• Sistem ngrohje
• Shtruar me parket
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• 2 poste parkimi
• Garderobë

Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.

Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .

Çmimi 900 Euro/Muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355694083999

 • Address Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate