Jepet me qira super apartament tek Kompleksi Vizion+

 • 400€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira super apartament tek Kompleksi Vizion+

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në zonën e Don Boskos, Kompleksi Vizion+.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka siperfaqe totale 73 m2.
Organizimi: salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: 400€/muaj i diskutueshem

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania