JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT, “AQUAMARINE RESIDENCE”, VLORË

  • 2.100€
,

Details

  • Price: 2.100€
  • Size: 164 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT, “AQUAMARINE RESIDENCE”, VLORË

Des sjell apartament në një nga rezidencat më luksoze.

Çmimi: 2100 Euro/Neto Vendndodhja, Rezidenca Aquamarine, Vlorë Sipërfaqe: 163.7 m2 bruto – Aquamarine Residence është një kompleks rezidencial, i pozicionuar në një ndër zonat më elitare të bregdetit Jon, mes ajrit të pastër , klimës së butë mesdhetare dhe një pamje magjepsëse që ofron relievi bregdetar. -Infrastruktura rrugore është shumë e zhvilluar, e cila bën të mundur që kjo rezidencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me pjesën tjetër të qytetin, për çdo shërbim të nevojshëm. -Ndërtesa e vilës është e punuar totalisht me gur me një cilësi të lartë punimi, sipas standarteve të ndërtimeve të viteve të fundit. -Vila është e pajisur me një pishinë private me një hapsirë të bollshme për t’i mundësuar familjes tuaj qetësi dhe argëtim në ambiente komode dhe private të vilës tuaj. -Projektimi i vilës i është përshtatur më së miri pozicionit gjeografik, duke bërë të mundur që çdo hapësirë e saj të ketë ndriçim natyral dhe pamje relaksuese nga deti. Organizimi i brendshëm: 1 Sallon + Ambient gatimi 3 Dhoma gjumi + Garderobë 3 tualete 2 Ballkone 1 Depo Oborri Detaje të tjera: Ndërtim bashkëkohor dhe luksoz Veshje guri Parket Hidrosanitare të markave më cilësore Pishinë private Në çmim pëfshihet dhe hapsirë parkimi Shitet i mobiluar Vila është e pajisur me panele diellore Totalisht e survejuar me sistem kamerash Aktualisht është i dhënë me qira ditore Me dokumentacion të rregulltë hipotekor ID:12812

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: Kontakt: +355 69 703 2244

Address

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta