JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2+VERANDË ,VILAT AMERIKANE , SAUK

 • 1.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 162 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686032320

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2+VERANDË ,VILAT AMERIKANE , SAUK

Sipërfaqja: 162.6m2
Vendndodhja: Vilat Amerikane, Tiranë

Tipologjia 3+1+2
1 Ambient ndenje+ Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Tualete
2 Veranda

>Apartamenti është i pajisur me elektroshtëpiake, fjala e fundit e teknologjisë
>Apartamenti është pjesërisht i mobiluar(elektroshtëpike, dhoma e gjumit)
>Ambientet janë të bollshme dhe me shumë dritë
>Sistem Termoizolimi
>Oxhak
>Parket
Apartamenti ka shumë pak ditë që është rinovuar!!
>Keni mundësinë e Parkimit para vilës
>Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një vile

Në një nga zonat rezidenciale më elitare të Tiranës, midis hapësirave të bollshme dhe ajrit të pastër!! Një mundësi që nuk duhet humbur!

Çmimi: 1000 Euro/Muaj

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në:
0686032320

 • Address Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
 • DES Ish Ekspozita