JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

 • 220€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 220€

Details

 • Price: 220€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone .

Prona ka një sipërfaqe totale prej 150 m² dhe jepet me qira për 220 Eur/ muaj.

Ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate