JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT

 • 800€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira super apartament 2+1 ne Komune te Parisit.

Ka nje siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor. Hyrja organizohet ne ambient ndenje+ ambient ngrenie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje, jepet e mobiluar, eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje, ka oxhak dhe eshte i shtruar totalisht me parket. Ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate