JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE LAGJEN DYLI HAXHIRE, ELBASAN.

 • 300€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE LAGJEN DYLI HAXHIRE, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN DYLI HAXHIRE , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 120m² dhe jepet me qira për 300 euro/muaj .

Apartamenti ka mobilim bashkëkohor dhe ndodhet në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate