JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza

 • 900€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 90 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 2062729

Description

JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza
————————-☆☆☆☆☆
▪︎️Ambjenti ka një sipërfaqe prej 90 m2, kati II-të banim, me pamje nga Piazza.
▪︎Ambjenti ka funksionuar me qiradhënie për zyra, aktualisht i lirë, vendndodhje perfekte për biznese të ndryshme. Pallat ekzistues, i restauruar totalisht, çdo ambjent disponon kondicioner, si dhe dy tualete.
▪︎️Çmim qira: 900 €/muaj ( neto)
▪︎️Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎067 2062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare