JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza

 • 850€
9 Qender, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza

9 Qender, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 85 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET me qira : Super ambjent biznesi/zona: Qendër, Piazza
————————-☆☆☆☆☆
▪︎️Ambjenti ka një sipërfaqe prej 85 m2, kati II-të banim, pallat ekzitues.
▪︎Ambjenti ka funksionuar me qiradhënie për zyra, vendndodhje perfekte për biznese të ndryshme. Ambjent i restauruar totalisht, çdo ambjent disponon kondicioner, 1 dhomë shërbimi si dhe 1 tualet. Jepet i pa mobiluar.
▪︎️Çmim qira: 850 €/muaj ( neto)
▪︎️Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎067 2062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare