JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “BISHANAKË”, FIER

 • 300€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
qera

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “BISHANAKË”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 334 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 697 032 247

Description

Jepet me qira shtëpi private në lagjjen Bishanakë, Fier. Sipërfaqja totale është 334.7 m², nga të cilat 210.5 m² janë tokë truall dhe 124.2 m² ndërtesë që organizohet në sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verandë.
Përpara shtëpisë ka edhe oborr në të cilin janë mbjellë pemë frutore si edhe perime të ndryshme.
Jepet me qera me çmimin prej 300€/ muaj (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 697 032 247 / +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-shtepi-private-truall-ne-lagjjen-bishanake-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate